Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Verzia 4.6.0

Z pohľadu nakupujúcich:

  • Inteligentné filtrovanie produktov. V zozname produktov sa zobrazujú len tie možnosti na filtrovanie ktoré sú v skutočnosti dostupné pri produktoch v konkrétnej kategórii. To znamená, že nie je možné ,aby filter našiel žiadny produkt.

Pre administrátorov:

  • Nová grafika administrátorskej sekcie s responzívnym dizajnom (ukážka vo videu nižšie). Odteraz už bude môcť správca obchodu jednoducho spravovať najdôležitejšie nastavenia, zmeniť cenu produktu, skryť produkt, pozrieť sa a vybaviť objednávku a iné, pohodlne aj vo svojom mobilnom telefóne.
  • Vlastnosť “Výrobca” - dokončená funkčnosť vlastnosti
  • "Predaj skončil" - nová funkcia ktorá zabezpečí aby sa produkt skryl v obchode, nebolo ho možné objednať, ale aby bola zachovaná jeho pozícia v Google, čím neprídeme o návštevníka ktorý daný produkt hľadal.
Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný