Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Produkty

Sú to najdôležitejšia časť vášho e-shopu. Tvorí hlavný obsah celého e-shopu a je to hlavný dôvod, prečo k vám zákaznící prídu nakupovať, preto vytváraniu a plneniu obsahu produktov musíte venovať dostatok času a energie, aby bol celý e-shop úspešný. Zákazníkovi musíte ponúknuť plnohodnotné a kompletné informácie o danom produkte, popisné texty, parametre, prílohy, manuály, reálne obrázky a fotky/fotogalériu produktu, popísať každú vlastnosť, ponúknuť informácie odborne a pútavo zároveň, aby zákazník získal informácie a záujem o kúpu u vás, a nehľadal chybajúce informácie u vašej konkurencie, kde nakoniec môže skončiť, ak u vás nenájde to čo hľadá.

Produkty obsahujú veľké množstvo popisov, parametrických nastavení, samostatných prepojení medzi sebou, doporučené produkty a alternatívy k danému produktu, SEO vlastnosti a nastavenia, variantné produkty, rôzne typy zliav a možností práce s cenami a cenovými hladinami.

Softvér UNIobchod systém umožňuje vytvárať neobmedzený počet produktov.

Ako prvé pri vkladaní produktu do e-shopu je potrebné najprv vytvoriť kategóriu a potom produkt.


Pre podrobnejšie nastavenie si vyberte jednu z nižšie uvedených možností:

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný