Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Zoznam produktov

V zozname produktov pristupujete k administrácií všetkých produktov. Máte možnosť filtrovať a zoraďovať produkty podľa stĺpcov zobrazeného pohľadu, môžete skrývať a presúvať stĺpce pre váš lepší prehľad. Máte možnosť čiastočných hromadných zmien/úprav nad zvolenými produktmi, bez potreby vstupovania do konkrétneho produktu.

Tip programátora: Nové produkty sú vyhľadateľné cez vyhľadávanie až po reindexácii produktov v databáze, ktorá prebieha každých 6 hodín, preto pri vyhľadávaní produktu v administrácií zaškrtnite voľbu hľadať Presný výraz.

Postup nastavenia

1. Kliknite na "Zoznam produktov".

2. Filtrovanie zobrazenia produktov.

  1. Kliknutím na tlačidlo "Zobraziť filter" viete vysekeltovať zobrazenie produktov podľa rôznych parametrov ako su stavy produktov, parametre produktov alebo aj výrobcov.

  2. Produkty máte možnosť mazať, upravovať alebo ich zobraziť.

3. Hromadná zmena vlastností produktov.

  1. Kliknite na riadok produktu, ktorý chcete zmeniť. Označte ľubovolné množstvo produktov. Následne kliknite na tlačidlo "Funkcia". Takýmto spôsobom viete hromadne zmeniť kategóriu, cenu produktov, stavu produktov viditeľnosť produktov, objednanie produktov a zmazanie produktov.

  2. V zobrazenej tabuľke prepíšte potrebné vlastnosti produktov.

k3A. Hromadné zaradenie produktov do existujúceho vlastného stavu

 

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný