Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Výrobcovia

Výrobcovia alebo tiež môžeme použiť pojem "značky" v závislosti na type tovaru, je pevný parameter produktu, ktorým môžete priradiť produktu konkrétneho výrobcu. V e-shope sa táto informácia zobrazuje v detaile produktu. Ak vyplníte výrobcu kompletnými údajmi, môže sa pri produkte zobrazovať aj logo výrobcu spolu s jeho textovým názvom. Pokiaľ je Váš tovar od rôznych výrobcov a vy vytvoríte plnohodnotný zoznam výrobcov, je možné na e-shope aktivovať v menu s kategóriami aj položku výrobcovia, cez ktorú sa zákazník dostane na kompletný prehľadný zoznam všetkých značiek/výrobcov, čo je veľká výhoda pre zákazníkov nakupujúcich podľa konkrétnej značky. Taktiež je možné zoznam výrobcov zapnúť ako filter do kategórií, čo opäť pomáha v rýchlom nakupovaní a orientácii zákazníka vo Vašom e-shope. Výrobca je povinný údaj aj v prípade, že používate napojenie na porovnávače produktov, takže odporúčame plneniu tejto časti venovať zvýšenú pozornosť. Výhodou administrácie výrobcov je, že po vytvorení výrobcu pri vypĺňaní produktu už iba vyberáte z navoleného zoznamu, čím sa zvyšuje aj Vaša rýchlosť plnenia obsahu produktu, pokiaľ výrobcu ešte vytvoreného nemáte, veľmi rýchlo ho pridáte priamo v produkte a jeho ďalšie parametre môžete vyplniť neskôr.

1. Kliknite na "Výrobcovia".

2. Vytvorených výrobcov môžete upravovať a mazať. Pre pridanie výrobcu kliknite na tlačidlo "Pridať výrobcu".

3. Napíšte názov výrobcu, kľúč URL sa vyplní automaticky a vložte popis. Pre každého výrobcu môžete vložiť ich webovú stránku a logo. Nastavenia uložte kliknutím na tlačidlo "Uložiť".

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný