Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Vloženie produktu

Súčasťou úspešného e-shopu sú produkty, ktoré predáva. K produktom máte možnosť pridávať rôzne druhy zliav a stavov ako sú napríklad novinky akcie alebo výpredaj. K produktom je možné umiestniť galériu, súvisiace a odporúčané produkty, darčeky ale aj tabuľky a dokumenty.

Postup nastavenia

1. Kliknite na "Pridať produkt".

2. Klinutím na vyznačenú ikonu máte možnosť zbalovať a rozbalovať jednotlivé časti plnenia produktu.

3. Vyplňte názov, produkt zaraďte pod požadovanú kategóriu, zadajte objednávkové číslo, ktoré je Vami definované číslo produktu vo Vašej evidencii. K produktu môžete pripísať krátky popis zobrazujúci sa vedľa produktu a dlhý popis zobrazujúci sa pod produktom.

4.  Pre optimalizáciu vášho webu (SEO) vyplňte vlastnosti SEO.

Tieto tri políčka nie je potrebné vyplniť.

  1. Do kolónky "Robots" vložte príkazy pre Google pre zákaz indexácie stránky. Môžete použiť výraz nofollow a noindex.

  2. Do položky "Slová pre vyhľadávanie" napíšte slová, pre ktoré bude produkt vyhľadateľný vo vyhľadávači vo Vašom e-shope..

  3. Ak nechcete, aby sa produkt exportoval do porovnávačov zaškrtnite políčko.

5. Rozširujúce vlastnosti produktov. Tieto vlastnosti si dokážete navoliť.

  1. Ak chcete pridať, vymazať alebo upraviť rôzne parametre produktov postupujte podľa návodu "Parametre produktov"

6. Pri produkte máte možnosť vložiť dva obrázky. Jeden obrázok je malý, ktorý sa zobrazí v zozname produktov v kategórii, a druhý obrázok je veľký, ktorý sa zobrazí po otvorení produktu a kliknutí na obrázok v takzvanom fancyboxe (po kliknutí na obrázok). Pri veľkom obrázku je dôležité, aby bol kvalitný a dostatočne veľký. V prípade ak nevyplníte malý obrázok tak sa pri nahrávaní automaticky vygeneruje z veľkého. Vo všeobecnosti odporúčam, aby rozmer veľkého obrázka bol 1000x1000 pixelov s veľkosťou do 300 kb a vo formáte JPG. Všetko však závisí od konkrétneho prevedenia a šablóny e-shopu.

7. Vyplňte ceny. Vo vyznačenom rozbalovátku máte možnosť nastaviť/zaradiť produkt do stavu ako je Akcia, Novinka, Výpredaj. V prípade ak by ste produkt chceli zaradiť do vlastného vytvoreného stavu prejdite do záložky "Stavy".

8. Doplňujúce vlastnosti. Po vyplnení údajov sa pri produkte zobrazí prepočet ceny na mernú jednotku.

  1. Vyplňte číselnú hodnotu obsahu balenia.

  2. Štatistická MJ" je hodnota na ktorú sa prepočítava cena obsahu balenia. Pre hmotnosť je to kilogram, pre objem je to liter, pre dĺžku je to meter, atď.

  3. Doplňte mernú jednotku obsahu balenia.

  4. Do koeficientu napíšte hodnotu prepočítania. Príklad: Obsah balenia je 500g a štatistická merná jednotka je kg, preto do koeficientu napíšete 1000.

  5. Vyplňte EAN kód = číslo čiarového kódu.

  6. Zaškrtnite požadované políčka a kliknite na tlačidlo.

 

 

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky tíkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/5400 200 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: info@webygroup.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný