Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Odporúčané produkty

Odporúčané produkty sú skvelým marketingovím ťahom. Zákazníkovi môžete ponúknuť  k prezeranému produktu doplnky, príslušenstvo súvisiace s produktom, ktorý ho zaujíma alebo alternatívne produkty s vyššou/nižšou cenou/parametrami. Majú rovnakú funkciu ako súvisiace produkty a príslušenstvo je na Vás, ktoré sa rozhodnete použiť. V odporúčaných produktoch viete vytvárať vlastné pomenovania skupín, ktoré sa budú zobrazovať pod produktom v jednotlivých riadkoch oddelené podľa skupín, ktoré vytvoríte.

Postup nastavenia

1. Prejdite do záložky "Odporúčané produkty". V prípade ak nemáte vytvorené kategórie/skupiny kliknite na tlačidlo "Nastaviť kategórie/skupiny".

2. Pridajte skupinu.

3. Vypíšte názov skupiny. Môžete zaškrtnúť vzájomné odporúčanie produktov a tak isto viete zaškrtnúť políčko pre zobrazenie skupín odporúčaných produktov podľa kategórií.

4. V rozbalovátku vyberte Vami požadovanú skupinu produktov do ktorej budete následne vkladať produkty.

5.  Pridanie produktu.

  1. Do políčka vpíšte názov produktu alebo objednávkové číslo. Cez toto políčko Vám intuitívne systém ponúkne počas Vášho písania názvu alebo objednávkového čísla produkty v ktorom sa daný názov/číslo nachádza.

  2. Políčko použijete v prípade ak viete objednávkové čísla produktov. Každé číslo vpisujte do samostatného riadku.

  3. Zoznam produktov, ktoré sú pridané ako odporúčaný produkt k danému produktu.

Ukážka zobrazenia odporúčaných produktov pri produkte.

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný