Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Poradie produktov

Ak vám nevyhovuje vytvorené poradie produktov zobrazené v e-shope, môžete poradie upraviť v konkrétnej kategórií. Štandardne v nadradených kategóriách sa produkty radia súčasne z podradených kategórií, preto ak chcete mať niektoré produkty na popredných pozíciách, musíte meniť poradie v tej kategórií (nadradenej kategórií), v ktorej chcete požadované poradie nastaviť. Nastavené poradie bude zobrazené len v preddefinovanom zobrazení zoradenia produktov zákazníkom/návštevníkom, pri zmene zoradenia sa produkty zoradia na webe/e-shope podľa zvolenej voľby. Poradie produktov akcií, noviniek a výpredaju nastavíte tak, že si v ponuke kategórií zvolíte konkrétny typ produktov, a v tomto pohľade nastavíte poradie požadovaného typu, alebo vypísaním číselnej hodnoty poradia priamo v konkrétnom produkte. Poradie produktov v týchto typoch: akcia, novinka, výpredaj má v vplyv na zobrazenie na úvodnej stránke e-shopu s nastavením zoradenia produktov podľa poradia (prednastavené je štandardne náhodné radenie).

Postup nastavenia

1. Kliknite na tlačidlo "Poradie produktov".

2. Vyberte kategóriu, v ktorej chcete meniť poradie produktov. Kliknite na označenú ikonu a podržaním myši ju môžete premiestniť na požadované miesto.

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný