Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Práca s Webom

V tejto časti nájdete postupy a návody ako tvoriť a napĺňat webový obsah informáciami, textami, článkami. Vysvetlíme Vám ako tvoriť stránky a podstránky, ako do nich vložíte konkrétne moduly, ich nastavenia a možnosti zobrazenia. Dozviete sa kde a ako vyplniť nastavenia celého webu, ako tvoriť a spravovať užívateľov/administrátorov.

Po vytvorení pracovnej verzie vašej webovej stránky, vám príde na e-mail vygenerovaná adresa pracovnej verzie vášho webu s prihlasovacími údajmi.

1. Pre prihlásenie sa do administrácie vášho webu skopírujte danú adresu do prehľadávača a na koniec URL doplňte “/admin“.

2. Vyplňte meno a heslo.

3. Po prihlásení sa na váš web, vidíte celkový vzhľad webu (konkrétne úvodnú stránku). Na spodnej časti je zobrazená lišta s tlačidlom “Prejsť do administrácie“ a “Odhlásiť sa“. Pre plnenie obsahu webu, a tak isto aj produktov kliknite na tlačidlo “Prejsť do administrácie“.

4. Ak chcete prejsť z režimu “administrácie“ na úvodnú stránku e-shopu kliknite na ikonu "Zobraziť web".


Pre podrobnejšie nastavenie si vyberte jednu z nižšie uvedených možností:

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný