Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Súvisiace produkty a príslušenstvo

Súvisiace produkty sú šikovný nástroj ako zvýšiť hodnotu ceny celkovej objednávky. Mali, by byť teda súčasťou predajnej stratégie. Týmto spôsobom nenavyšujete len svoj zisk ale aj pomáhate svojim zákazníkom nájsť doplňujúce produkty k jeho aktuálne kupujúcemu výrobku.

Takýmto spôsobom môžete ponúknuť, napríklad k školskej taške peračník, k bicyklu prilbu, k šijaciemu stroju látku, k potravinám kuchársku knihu, atď. Súvisiace produkty môžete využiť aj ako návrh na nákup podobného produktu, napríklad ponúknuť cenovo dostupnejšiu variantu alebo naopak ponúknuť zákazníkovi produkt vo vyššej rade.

Automatické nastavenie Súvisiacich produktov nájdete v tomto Helpe

Postup nastavenia

1. Kliknite na „Nastavenia“.

2. Kliknite na „Administrácia“.

3. Prejdite nižšie na stránke a v časti súvisiace produkty a príslušenstvo je potrebné zakliknúť políčko „Súvisiace produkty obojsmerne“ (v prípade ak chcete, aby sa produkty vzájomne zobrazovali v detailoch produktov) a rovnako zaškrtnite aj prvé políčko „Zapnúť súvisiace produkty k produktu“.

4. Následne prejdite do zoznamu produktov kliknutím na „Produkt„ na hornej modrej lište a následne na „Zoznam produktov“.

5. Vyberte požadovaný produkt kliknutím na jeho názov.

6. Vo vrchnej časti kliknite na záložku „Súvisiace produkty“.

7. Do vyznačeného políčka vpíšte názov alebo kód produktu. Ako náhle začnete písať, tak vám systém začne ponúkať produkty, ktoré majú v názve alebo v kóde vami napísané čísla a a písmená. Takýmto spôsobom pridajte ľubovoľné množstvo súvisiacich produktov.

8. Hornej označenej časti vidíte zoznam súvisiacich produktov, ktoré máte priradené k danému produktu. Kliknutím na tlačidlo „Zobraziť produkt v obchode“ vás prelinkuje na produkt, ku ktorému pridávate súvisiace produkty.

9. Zobrazenie súvisiacich produktov. Poznámka: Nastavenie súvisiaceho produktu funguje obojsmerne.

10. Vypnutie prepojenia súvisiacich produktov. V zozname súvisiacich produktov môžete vidieť všetky produkty, ktoré sú prepojené s daným produktom. Ako môžete vidieť na obrázku dole nižšie, v zozname sú dva typy súvisiacich produktov. Číslom 1 sú produkty, ktoré sú pri aktuálnom produkte nastavené ako súvisiace a číslo 2 sú produkty, pri ktorých je aktuálny produkt nastavený ako súvisiaci. Pri tomto produkte môžete zmazať iba tie, pri ktorých viete zaškrtnúť políčko pred názvom produktu (produkty číslo 1).

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný