Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Najpredávanejšie produkty

Zobrazenie najpredávanejších produktov na úvode e-shopu je jeden z mnohých marketingových ťahov. Zákazníkovi nielen pomôžu pri rozhodovaní v nákupnom procese ale ich aj inšpirujú pri nákupe.

Postup nastavenia

1. Prejdite do administrácie

2. Kliknite na Nastavenia.

3. Kliknite na Nastavenia e-shopu.

4. Prejdite dole nižšie na sekciu Úvodná stránka eshopu a vpíšte počet najpredávanejších produktov, ktoré budú zaradené do kategórie najpredávanejšie.

5. Prejdite nižšie na strane na sekciu Najpredávanejšie produkty v kategórii a zaškrtnite políčko pre automatický výpočet z objednávok. Vyberte podľa čoho sa bude počítať výsledok zobrazovania najpredávanejších produktov. Určite obdobie, za ktoré sa vypočíta štatistika pre zobrazenie najpredávanejších produktov. Napíšte počet zobrazených produktov na úvode e-shopu.

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný