Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Verzia 5.0.1

Z pohľadu nakupujúceho:

 • Nový platobný systém Besteron - viac o platobnom systéme si môžete prečítať v našom článku, alebo vo "WEBY tipe".
 • Zasielanie tovaru do štátov EÚ - systém po overení zahraničnej firmy adminstrátorom eshopu ako plátcu DPH v inej členskej krajine EÚ, zobrazuje ceny v celom eshope bez DPH. Takýto zákazník má vystavenú objednávku s cenami uvedenými len bez DPH. Systém môže fungovať v troch režimoch:
  • ručný - každá firma ktorá má záujem o platbu cez eshop bez DPH sa zaregistruje a administrátor obchodu po overení si správnosti údajov povolí firme zobrazenie cien bez DPH
  • automatický - firma pri registrácii v 3. kroku nákupného procesu vyplní správne IČ DPH a systém ho online overí cez Európsky register plátcov DPH a nastaví mu zobrazenie cien bez DPH
  • poloautomaticky - každá firma ktorá má záujem o platbu cez eshop bez DPH sa zaregistruje. Administrátor dostane mailovú informáciu o novej registrácii. Priamo v obdržanom maily sa nachádza špeciálny odkaz ktorý dokáže firmu aktivovať bez nutnosti prihlásenia sa do administrácie obchodu. Tento modul je možné nastaviť na požiadanie za jednorazový poplatok 95€ bez DPH.

Z pohľadu administrátorov:

 • Facelift administrácie eshopu - inovovaná grafika administrácie, mierne upravené rozloženie prvkov pre lepšiu prehľadnosť a použiteľnosť.
 • Štítok s percentuálnou zľavou pri akciových a výpredajových produktoch - pokiaľ bola nad produktami zobrazená informácia o percentuálnej zľave na produkt, táto zľava bola vždy zobrazená s desatiným.
 • Export objednávok pre Elektornický podací hárok Slovenskej pošty - nová funkcionalita obchodu ktorá umožňuje administrátorovi eshopu prenos vybraných objednávok do Elektornického podacieho hárku (EPH) Slovneksej pošty a zjednodušuje podavánie zásielok, balíkov. Ako postupovať pri prenose?
 • Export objednávok pre kuriérsku spoločnosť DPD - nová funkcionalita obchodu ktorá umožňuje administrátorovi eshopu prenos vybraných objednávok systému DPD portál pre tlač štítkov na balíky.
Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný