Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Blokovanie určitej časti obsahu

Blokovaný obsah na webovej stránke sa prevažne využíva k poskytnutiu obsahu vašim registrovaným zákazníkom.

Postup nastavenia

Ponúkame dva spôsoby riešenia. Pred tým ako si vyberiete spôsob riešenia je dôležité určiť či chcete podstránku, ku ktorej budú mať prístup všetci registrovaný zákazníci, alebo budete mať na danej podstránke niekoľko textov, ktoré budú určené iba niektorým registrovaným zákazníkom. V prvom prípade postupujte podľa 1. spôsobu. V druhom prípade postupujte podľa 2. spôsobu.

1. spôsob je vytvorenie podstránky na vašej webovej stránke a vytvorenie obsahu na danej podstránke vkladaním jednotlivých modulov ako sú napríklad textový modul, fotogaléria alebo články. Následne nás kontaktujete a my túto podstránku sprístupníme len pre registrovaných zákazníkov. Je možné tento postup vymeniť a ako prvé nás môžete kontaktov s požiadavkou vytvoriť zaheslovanú podstránku a následne do nej vkladať obsah.

2. spôsob je vloženie "Zaheslovaného textového editora".

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný