Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Práca s článkami (plnenie)

Články sa využívajú pri vytváraní nových informácií na webe spolu so zachovaním starších, väčšinou v časovom slede publikovania od najnovších po najstaršie. Uniobchod systém ponúka rôzne možnosti nastavenia a radenia článkov. Rozdiel medzi modulom textového editora, v ktorom taktiež môžete písať textové informácie a novinky, musíte vždy vytvárať stránku, vkladať nový modul a postarať sa o naplnenie obsahu v požadovanom tvare. Pri článkoch vytvárate jednoducho nový článok v administrácii a systém sa postará o jeho správne umiestnenie a zobrazenie na webe. Jednoduchým spôsobom vyplníte názov, zhrnutie a celý text článku, priložíte obrázok a môžete doplniť ďalšie rozširujúce nastavenia podľa potreby. Administrácia  článkov je prehľadná a jednoduchá aj pri veľkom počte a zložitejšom členení. Články je možné rozdeliť a zacieliť do viacerých kategórií a podkategórií, čo prináša opäť lepší prehľad na webe pre návštevníka a lepšiu orientáciu v obsahu. Automaticky sa vytvára vnútorný linkbuilding pre lepšiu optimalizáciu a zvýšenie obsahovej časti webu pre fulltextové vyhľadávače (Google).

Uniobchod systém ponúka jednoduché využitie článkového modulu pre informácie typu blog, novinky, napísali o nás a iné, kedy pridávate články v priebehu dlhšieho obdobia, ale aj rozsiahle využitie pre spravodajský portál, prinášajúci nové články s dennou frekvenciou. V takomto prípade si systém vyžaduje komplexné riešenie a nastavenie na mieru podľa požiadaviek správcu portálu/webu.


Pre podrobnejšie nastavenie si vyberte jednu z nižšie uvedených možností:

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný