Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Fotogaléria

Fotogaléria je modul určený pre rýchlu a jednoduchú publikáciu väčšieho množstva obrázkov na webe. Správca vie rýchlo a jednoducho uverejniť na webe veľké množstvo obrázkov, bez nutnosti úpravy obrázkov. Modul fotogaléria automaticky generuje optimalizované náhľady, čo zvyšuje rýchlosť načítavania stránky a návštevník rýchlejšie dostane svoje informácie. Modul fotogaléria ponúka viacero nastavení vzhľadu, nastavenia sú jednoduché a zvládne to každý. Fotogalériu je možné štruktúrovať do kategórií a podkategórií, pre lepšiu prehľadnosť a orientáciu na webe. Pri jednoduchých galériách s primeraným počtom obrázkov si vystačíte aj s jednou kategóriou. Všetko sa dá meniť, upravovať a rozširovať možnosti aj neskôr už na existujúcej fotogalérií. Obrázky môžu mať vlastný názov a môžete každému obrázku vyplniť vlastný popis. Nahrávanie obrázkov je hromadné, v zozname obrázkov rýchlo upravujete názvy, popisy a poradie obrázkov, ukladanie údajov prebieha automaticky ajaxom, bez nutnosti potvrdzovať vykonané zmeny.

Do Fotogalérie je možné vkladať obrázky vo formáte .jpg, .png, .webp

Pre podrobnejšie nastavenie si vyberte jednu z nižšie uvedených možností.


Pre podrobnejšie nastavenie si vyberte jednu z nižšie uvedených možností:

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný