Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Google si dáva na čas

Zmeny vykonané na webe sa môžu v Google prejaviť do 24 hodín, ale aj v priebehu niekoľkých mesiacov. Závisí to od mnohých faktorov a mnohé zmeny závisia aj od aktualizácie algoritmu vyhľadávania.

Najprv autorita potom výsledky

Google je pri hodnotení webov veľmi opatrný. Predstava, že si založíte eshop a začnete sa zobrazovať na popredných pozíciách na množstvo kľúčových slov je žiaľ nereálna.
Autorita a dôveryhodnosť webov je jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré rozhodujú o tom, kto sa zobrazuje na najvyšších pozíciách.
Stabilnú pozíciu získate až po určitom čase. Weby si budujú autoritu roky a Google ich za to odmeňuje.

Nejasné a stále meniace sa pravidlá hry

Neexistujú žiadne oficiálne návody od Google ako robiť SEO.  Všetky techniky sú realizované metódou pokus-omyl. Naviac Google neustále mení a vylepšuje vyhľadávanie a pravidlá sa stále menia.

Rozširovanie obsahu

Google má rád čerstvý obsah na webe. Preto je dobré neustále tvoriť nové články, tipy, rady, neprestať po prvých desiatich článkoch.
Všetky aktivity musia byť robené v prvom rade pre ľudí a až potom pre vyhľadávače. Ani dobrý obsah nemusí priniesť okamžitý efekt, najskôr si potrebujete u čitateľov vybudovať dôveru.

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný