Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Nastavenie EPH

V prípade, že využívate Elektronický podací hárok od Slovenskej pošty, môžete si nastaviť preddefinované hodnoty použité pri generovaní exportu XML objednávok, samotné generovanie XML prebieha v zozname objednávok po výbere konkrétnych objednávok určených pre odoslanie Slovenskou poštou.

Postup nastavenia

1. Vypíšte údaje odosielateľa a údaje pre spätnú adresu podľa nápovedy pri každom políčku. ID odosielateľa získate po registrovaní sa na stránke www.ekp.posta.sk.

2. V časti základných nastavení EPH vyplňte a vyberte možnosti, ktoré sa zobrazia v XML súbore pri zozname objednávok.

Po základných nastaveniach EPH môžete exportovať XML súbor zo zvolených objednávok.

3.  Prejdite do zoznamu objednávok.

4. Kliknite na konkrétny riadok/riadky, aby sa označili a následne kliknite na tlačidlo "Funkcia". Vyberte "Export Slovenská pošta".

5. Zobrazia sa Vami vybrané objednávky. Tieto objednávky môžete ešte upravovať. Pre export dát kliknite na tlačidlo "Exportovať XML". Tento súbor si uložte vo svojom počítači.

6.  Prihláste sa na svoj účet na adrese https://eph.posta.sk/. Kliknite na tlačidlo "Import hárku". Vyberte zo svojho počítača predtým uložený súbor XML a naimportujete. Ak prebehlo všetko v poriadku, v zozname sa Vám zobrazia naimportované údaje a ďalej pokračujete podľa inštrukcií portálu EPH.

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný