Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Nákupný proces

Nastavenie nákupného procesu Vám umožňuje pridať, upraviť, prepísať, aktivovať alebo deaktivovať texty, názvy tlačidiel a iné možnosti, ktoré sa zobrazujú v nákupnom procese dokončenia objednávky, t.j. od zoznamu produktov v nákupnom košíku, cez poštovne, platby, registráciu/prihlásenie zákazníka až po zhrnutie a odoslanie objednávky. Základné nastavenia sú preddefinované podľa bežného/správneho štandardu, avšak v prípade potreby alebo marketingovej podpory môžete zákazníkom spríjemniť nakupovanie pomocnými, podpornými textami/benefitmi, upozorneniami.

Postup nastavenia

1. Prejdite do nastavení a následne kliknite na ikonu "Nákupný proces".

2. Vyplňte jednotlivé políčka a nastavenia.

3. V nákupnom procese je možné upravovať/vytvárať prednastavené texty, ktoré sa zobrazujú počas celého nákupného procesu.

4. Príspevok na charitu zaokrúhlením ceny objednávky. Vpíšte text, ktorý sa zákazníkovi zobrazí pri nákupnom procese, zvoľte možnosť zaokrúhlenia sumy a obrázok organizácie, pre ktorú bude daná suma darovaná. V prípade ak má organizácia webovú stránku môžete ju vložiť do položky "Odkaz na podrobné informácie" a zákazníka po kliknutí na "Viac informácií" presmeruje na danú webovú stránku.

Zobrazenie nastavení v procese objednávky

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný