Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

B2B

B2B rozšírenie pre veľkoobchodný predaj prináša možnosť ponúkať a predávať Vašim odberateľom a obchodným partnerom produkty za zvýhodnené/veľkoobchodné ceny a to všetko v rámci jedného e-shopu - môžete súčasne prevádzkovať e-shop pre koncového zákazníka (maloobchod za bežné ceny) a súčasne ponúkať vybraným zákazníkom nákup za veľkoobchodné ceny a zľavy.

Podľa typu prihláseného zákazníka systém automaticky ponúka ceny pre konkrétneho zákazníka. B2B rozšírenie ponúka viacero možností tvorby cien: tvorba cien na kategórie, samostatné produkty s pridelením pre konkrétneho zákazníka (percentuálna zľava z predajnej ceny, odpočet z ceny alebo pevná konštantná cena), alebo tvorba cien vytvorením cenových hladín - každá cenová hladina pri produkte má nadefinovanú vlastnú cenu, zákazník má pridelenú cenovú hladinu. Viete definovať len niektoré produkty a kategórie s inými cenami, pre produkty bez nedefinovaných zliav nakupuje zákazník za bežnú predajnú cenu.

Nastavením B2B rozšírenia je možné povoliť automatickú registráciu pre B2B zákazníkov, s nastavením pre overenie a potvrdenie administrátorom, alebo vytvorením B2B zákazníkov priamo v administrácií administrátorom.

Podľa zvolenej šablóny a nastavení je možnosť zobrazovania cien v e-shope s dôrazom na zobrazenie cien primárne bez DPH, alebo v porovnaní s bežnou MOC predajnou cenou. Rozšírenie prináša veľa možností a nastavení, umožňuje individuálne poštovné a platobné metódy pre B2B zákazníkov.

Postup nastavenia

1. Prejdite do nastavení a kliknite na "B2B" ikonu.

2. Kliknutím na áno povolíte Vašim zákazníkom prihlasovať sa do Vášho e-shopu ako veľkoobchod. Následne nastavte B2B nastavenia podľa Vašich požiadaviek.


Rozšírené nastavenia pre B2B

Pre podrobnejšie nastavenie si vyberte jednu z nižšie uvedených možností:

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný