Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Cenové hladiny

Cenové hladiny sú jedna z mnoho foriem poskytnutia  zľavy na tovar pre vašich registrovaných zákazníkov. V našom systéme je možné pri každom produkte a ich variantoch poskytnúť až 20 cenových hladín.

Postup nastavenia

1. Kliknite na "Produkty".

2. Kliknite na názov tovaru, ku ktorému idete zadávať cenové hladiny.

3. K dispozícii máte až 20 rôznych cenových hladín. Stačí vpísať cenu do stĺpca bez DPH a v stĺpci s DPH sa cena vypočíta automaticky (funguje to aj naopak).

4. V prípade ak v danom produkte máte aj varianty, je potrebné túto cenu vyplniť pri každom jednom variante. Prejdite do záložky "Varianty" a kliknite na názov typu variantu.

5. Kliknite na "Zobraziť cenové hladiny" a vpíšte požadovanú cenu tovaru. Po vpísaní uložte. Cenu môžete nastaviť dvoma spôsobmi.
1. spôsob je, že do položky požadovanej cenovej hladiny napíšete plnú sumu tovaru v danom variante ale pri hlavnom produkte necháte sumu za tovar v danej cenovej hladine 0,00 eur.
2. spôsob je, že napíšete do požadovanej cenovej hladiny hodnotu, ktorá bude pripočítaná k hodnote vyplnenej v rovnakej cenovej hladine pri hlavnom produkte.

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný