Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Obchodníci / Dealeri

Obchodník - dealer je špeciálny obchodný zástupca eshopu, ktorý vie nakupovať v mene veľkoobchodného zákazníka za špeciálne zľavy.
Obchodnému zástupcovi prideľuje zľavu, za ktorú môže kupovať v eshope administrátor.
Zľava obchodníka sa pripočítava k zľave, ktorú má veľkoobchodný zákazník. Počíta sa z bežnej ceny produktu bez DPH.

Obchodník má svoje vlastné registračné údaje a prihlasuje sa podobne ako administrátor eshopu. Neprihlasuje sa cez štandartnú registráciu ako obyčajný nakupujúci, alebo veľkoobchodný zákazník.

Po prihlásení obchodník vidí svojich pridelených veľkoobchodných zákazníkov. Týchto zákazníkov mu prideľuje hlavný administrátor eshopu. Vie si v nich vyhľadávať, filtrovať podľa mesta.

Cez svoj admin sa obchodník dostane do eshopu v mene prideleného zákazníka a zrealizuje za neho objednávku. Zákazníkovi dokonca vie spraviť objednávku so zľavou nad svoj limit  - ako dodatočnú zľavu. Dodatočnú zľavu vždy musí schváliť hlavný administrátor eshopu.
Odporúčame, ak eshop využíva B2B modul Obchodníci,  aby sa v eshope vypĺňala aj minimálne cena, za ktorú je možné produkt predať. Aby obchodníci nepredávali s nižšou maržou, ako je  - ak je väčšia ako povolený limit.

 

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný