Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Vlastné poštovné pre veľkoobchod

Pri tvorbe poštovného je predovšetkým potrebné zadefinovať spôsob podľa čoho, by sa mala vyrátavať cena poštovného za objednávku. Cena poštovného môže byť viazaná napríklad na hmotnosť objednávky, cenu objednávky alebo určíte jednotnú cenu objednávky bez viazanosti na hmotnosť a cenu.

Postup nastavenia

1. Kliknite na "Nastavenia".

2. Kliknite na "Doprava, poštovné, platby".

3. Kliknite na "Pridať dopravu, poštovné".

4. Je potrebné napísať názov a objednávkové číslo. Políčko "Platby" sa v tomto prípade nezaškrtne. Kliknite na tlačidlo "Uložiť".

5. Kliknite na ikonu "Upraviť" vo vytvorenej platbe.

 6. Pri vytvorení poštovného zaškrtnite zvýraznené políčko "Povoliť". Na základe zvýrazneného zaškrtnutého políčka nastavíte vytvorené poštovné pre zákazníkov vášho veľkoobchodu. V prípade, ak je vytvorený typ poštovného určený pre zákazníkov, ktorý nie sú registrovaný ako B2B zákazníci je potrebné zaškrtnúť políčko "Zakázať" pod políčkom "Povoliť".

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný