Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Nastavenie newslettera

Postup nastavenia

1. Prejdite do prostredia administrácie.

2. Kliknite na "Nastavenia".

3. Kliknite na "Newsletter".

4. V časti "Základné nastavenia" vypíšte potrebné údaje, ktoré sa budú automaticky ťahať do tabuľky pri odosielaní. Políčko na zaškrtnutie "Zobraziť modul s prihlásením do newslettera" zaškrtnite vtedy, ak chcete, ayb sa v pätičke na webovej stránke zobrazilo okienko pre zber e-mailov.

5. V prípade ak chcete, aby sa návštevníkom vášho webu zobrazilo vyskakovacie okno (pop-up okno) zaškrtnite prvé okienko “Povoliť prekrývacie okno“.

  1. V nasledujúcich nastaveniach je možné určiť kedy a ako často sa zobrazí tomu istému zákazníkovi vyskakovacie okno.

  2. Vytvorte obsah pop-up okna či už vložením textového obsahu alebo pridaním obrázka. Odporúčame zaškrtnúť políčko “Nezobrazovať pre mobilné zariadenia“ (Google hodnotí v mobilnom zariadení vyskakovacie okno negatívne).

  3. Ak povolíte zákazníkovi vybrať si zaradenie do konkrétnej skupiny, tak budete vedieť zákazníkom zasielať špecifickejšie newslettre. Takýmto spôsobom môžete efektívnejšie používať e-mail marketing.

  4. Pre uloženie kliknite na tlačidlo “Uložiť“.

6. Pre vytvorenie obsahu e-mailu, ktorý príde zákazníkovi po zaslaní žiadosti o zrušenie odberu kliknite na záložku “Zrušenie odberu“. V tejto časti sme vám predvyplnili potrebný obsah. V prípade, ak vám nevyhovuje zobrazený text, môžete ho zmeniť podľa vašich požiadavok. Dôležité je zachovať časť kde je prednastavené automatické dopĺňanie obsahu (“@@@...@@@“). Pre uloženie kliknite na tlačidlo “Uložiť“.

7. Pre nastavenie textov v potvrdzujúcich e-mailoch kliknite na záložku “Potvrdenie emailu“. Pre uloženie kliknite na tlačidlo “Uložiť“.

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný