Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Newsletter

Newsletter je výborný marketingový nástroj, ktorým môžete záujemcov a zákazníkov o novinky z vášho e-shopu pravidelne informovať o vašich zľavách, novinkách a iných dôležitých informáciách. Newsletter je vhodné využívať rozumne s frekvenciou zasielania informácií zákazníkom tak, aby to nebolo obťažujúce a správy pre nich boli prínosom. Newsleter je dostupný v Uniobchod systéme pre všetky verzie a v závislosti od vašej verzie e-shopu máte k dispozícií každý mesiac voľný objem newslettrov, ktorý sa vyčerpáva ako prvý v poradí. Po vyčerpaní si môžete dokúpiť ďalší objem newslettrov. Zakúpený počet má neobmedzenú časovú platnosť.

Uniobchod systém dovoľuje vytvárať neobmedzený počet newslettrov a kampaní. Obsahuje nastavenia pre plnohodnotné sledovanie a vyhodnocovanie úspešnosti každého newslettra. Poskytuje podrobné štatistiky odoslaných, doručených ako aj otvorených/prečítaných newslettrov. Veľkou výhodou je automatické zaznamenanie údajov v prípade, že zákazník nakúpi produkty z doručeného newslettra, takže je možné s vysokou presnosťou získať reporty úspešnosti newslettra vzhľadom na koncového zákazníka a jeho nákupy. Výsledné štatistiky máte kedykoľvek k dispozícií v administrácii e-shopu.

Newsletter obsahuje viacero šablón na výber, jeho správa, nastavenie, rozosielanie a plnenie obsahom je veľmi jednoduché, pohodlné a rýchle. Odosielanie veľkého množstva emailov je rozdelené časovo po dávkach, aby bola zabezpečená vysoká miera doručenia e-mailov a neodmietnutie od prijímajúcich serverov.

Newsletter je možné odosielať všetkým záujemcom, ale aj konkrétnym skupinám, v prípade že využívate skupiny zákazníkov a máte ich rozdelených do viacerých skupín, viete newsletter kampane smerovať priamo so zameraním produktov a informácii na konkrétne skupiny, Nemusíte tak posielať všetko všetkým. Pri odosielaní máte možnosť odoslať newsletter hneď, ale aj nastaviť konkrétny dátum a čas odoslania a tak pripraviť kampane dopredu.

Počet bezplatných e-mailov závisí od konkrétnej verzie vášho e-shopu, čím vyššiu verziu máte, tým viac bezplatných e-mailov každý mesiac máte k dispozícii. Pokiaľ vám tento počet nebude postačovať, je možné si dokúpiť kredit. Tento kredit má neobmedzenú platnosť, takže ak si dokúpite 100 000 e-mailov tak sa vám z tohto počtu bude postupne odpočítavať ale až po vyčerpaní bezplatných e-mailov.
Príklad: Máte balík obsahujúci 5000 bezplatných e-mailov mesačne.
Za jeden mesiac pošlete 8 000 newslettrov v 4 rôznych infomailoch. Najskôr Vám systém odráta bezplatné e-maily na 0 a potom sa vám odpočíta zvyšných 3 000 e-mailov z predplateného balíka kreditov. Nasledujúci mesiac budete mať k dispozícii opäť 5 000 bezplatných e-mailov a po ich vyčerpaní sa znovu začne odrátavať z predplatených kreditov. Vždy platíte len za tie kredity nad rámec bezplatných ktoré sú vám každý mesiac znovu obnovené na 5 000 e-mailov.


Pre podrobnejšie nastavenie si vyberte jednu z nižšie uvedených možností:

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný