Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Newsletter

Newsletter je výborný marketingový nástroj, ktorým môžete záujemcov a zákazníkov o novinky z vášho e-shopu pravidelne informovať o vašich zľavách, novinkách a iných dôležitých informáciách. Newsletter je vhodné využívať rozumne s frekvenciou zasielania informácií zákazníkom tak, aby to nebolo obťažujúce a správy pre nich boli prínosom.

Vzhľad mailov = šablóny newslettra
Newsletter obsahuje nový dynamický editor, ktorým je možné ľahkou hravou formou vytvoriť responzívnu šablónu mailu. Editor obsahuje možnosť vložiť aj HTML kód, ak máte externe graficky vytvorenú šablónu. Newsletter obsahuje aj pôvodný editor šablón - ak ste mali vytvorené staršie šablóny.

Databáza odberateľov newslettra
Newsletter je možné odosielať všetkým záujemcom, ale aj konkrétnym skupinám, v prípade že využívate skupiny zákazníkov a máte ich rozdelených do viacerých skupín, viete newsletter kampane smerovať priamo so zameraním produktov a informácii na konkrétne skupiny, Nemusíte tak posielať všetko všetkým. Pri odosielaní máte možnosť odoslať newsletter hneď, ale aj nastaviť konkrétny dátum a čas odoslania a tak pripraviť kampane dopredu.
Ak sa užívateľ odhlási z newslettra, automaticky ho systém vylúči z databázy.
Odosielanie veľkého množstva emailov je rozdelené časovo po dávkach, aby bola zabezpečená vysoká miera doručenia e-mailov a neodmietnutie od prijímajúcich serverov.
 

Kredit na rozposielanie Newslettra = počet rozposielaných mailov mesačne
Počet bezplatných e-mailov závisí od konkrétnej verzie vášho e-shopu. Čím vyššiu verziu máte, tým viac bezplatných e-mailov každý mesiac máte k dispozícii. Pokiaľ vám tento počet nebude postačovať, je možné si dokúpiť kredit. Tento kredit má neobmedzenú platnosť, takže ak si dokúpite 100 000 e-mailov tak sa vám z tohto počtu bude postupne odpočítavať ale až po vyčerpaní bezplatných e-mailov.
Príklad: Máte balík obsahujúci 5000 bezplatných e-mailov mesačne.
Za jeden mesiac pošlete 8 000 newslettrov v 4 rôznych infomailoch. Najskôr Vám systém odráta bezplatné e-maily na 0 a potom sa vám odpočíta zvyšných 3 000 e-mailov z predplateného balíka kreditov. Nasledujúci mesiac budete mať k dispozícii opäť 5 000 bezplatných e-mailov a po ich vyčerpaní sa znovu začne odrátavať z predplatených kreditov. Vždy platíte len za tie kredity nad rámec bezplatných ktoré sú vám každý mesiac znovu obnovené na 5 000 e-mailov.
Uniobchod systém dovoľuje vytvárať neobmedzený počet newslettrov a kampaní.

Štatistiky newslettra
Newsletetr  poskytuje podrobné štatistiky odoslaných, doručených ako aj otvorených/prečítaných newslettrov. Veľkou výhodou je automatické zaznamenanie údajov v prípade, že zákazník nakúpi produkty z doručeného newslettra, takže je možné s vysokou presnosťou získať reporty úspešnosti newslettra vzhľadom na koncového zákazníka a jeho nákupy. Výsledné štatistiky máte kedykoľvek k dispozícií v administrácii e-shopu.

 


Pre podrobnejšie nastavenie si vyberte jednu z nižšie uvedených možností:

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný