Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Vlastné platby

V našom redakčnom systéme máte možnosť vytvoriť si platby podľa vašej potreby. Medzi tieto spôsoby platby patria napríklad, platba v predajni či už kartou alebo v hotovosti, platba pri prevzatí objednávky na dobierku, platba prevodom na účet alebo aj platba na zálohovú faktúru.

1. Kliknite na tlačidlo "Pridať platbu".

2. Vytvorenie platby.

 1. Napíšte názov platby.

 2. Napíšte objednávkové číslo.

 3. Popis platby sa zobrazí pod názvom platby.

 4. Políčko "Prirážka/zľava" zaškrtnite iba v prípade ak sa táto platba bude spájať s prirážkou alebo zľavou.

  1. V rozbalovátku si môžete vybrať spôsob prirážky "Koeficient" alebo "Cena".

  2. Ak ste vybrali "Koeficient", tak je potrebné do políčka vpísať číslo. Príklad: Ak bude prirážka za platbu 20% z celkovej ceny nákupného košíka tak do políčka je potrebné napísať číslo 0,8.
   Ak ste v predchádzajúcom kroku vybrali možnosť "Cena" tak do políčka vpíšte vami požadovanú sumu, ktorá bude pevnou prirážkou k celkovej sume objednávky.

  3. Vypíšte výšku DPH.

3. Vytvorené platby môžete upravovať.

6. Okrem vlastných platieb, UNIobchodsytem ponúka aj napojenie na platobné brány a splátkové systémy. Ponúkané platobné systémy a splátkové systémy sa zobrazujú v možnostiach nastavenia podľa objednanej verzie e-shopu, alebo podľa zakúpených platobných modulov.

7. Po vytvorení typov platieb je potrebné zviazať tieto typy s typom poštovného a dopravy. Prejdite na návod vytvorenia a prepojenia dopravy s platbou.

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný