Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Platobné brány

Platobná brána je jeden zo spôsobov elektronickej platby za tovar. Cieľom platobných brán je ponúknuť obchodníkom a nakupujúcim bezpečný spôsob procesu platby.  

Implementácia platobnej brány do e-shopu uľahčuje online platby zákazníkom, ktorí chcú a majú možnosť zaplatiť za tovar okamžite po uskutočnení objednávky, čím sa vyhnú manipulácii s hotovosťou a iným osobným platbám pri preberaní tovaru osobne alebo od zásielkovej spoločnosti. Obchodník získava výhodu okamžitej platby za objednaný tovar, kedy má peniaze na svojom účte už pred samotným vybavením objednávky.

Online platobné brány sa využívajú aj pri platbách za online obsah, digitálny obsah, alebo pri tovare objednávanom pre tretiu osobu, kedy je nutné zaplatiť za tovar ešte pred dodaním, napr. kvety a kytice, darčeky zasielané niekomu poštou atď.

Systém pre e-shop UNIobchod je napojený na platobné brány, ktoré poskytujú platby kartou, a aj platby cez internetbanking.

Uniobchod systém podporuje aktuálne nasledujúce platobné systémy a brány: Besteron, TrustPay, PayPal, SporoPay, GP WebPay, TatraPay, CardPay, VUB eCard, ČSOB platobné tlačidlo.


Pre podrobnejšie nastavenie si vyberte jednu z nižšie uvedených možností:

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný