Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

PayPal

PayPal je internetový platobný systém, ktorý umožňuje platbu za tovar formou prevodu peňazí z jedného účtu na druhý účet. Vytvorený účet v Paypal je možné spárovať s viacerými platobný kartami, ktorými je možné platiť cez Internet. Viac o vytvorení účtu Paypal nájdete na domovskej stránke služby Paypal
Postup nastavenia

1. Pre nastavenie platby prejdite do svojho e-shopu a prihláste sa. Prejdite do adminu/administrácie.

2. Kliknite na “Nastavenia“.

3. Kliknite na “Platby“.

4. Kliknite na “PayPal API“.

  1. Vyplňte údaje Client ID, Secret Key emai

  2. Pred tým ako spustíte dáte platbu do aktívneho režímu je potrebné vykonať objednávku v testovacej prevádzke. V takomto režime je potrebné mať zaškrtnuté políčko "Testovacia prevádzka".

  3. Je možné nastaviť vášmu zákazníkovi zľavu. Stačí vybrať či zľava bude vypočítavaná z ceny platby alebo výška zľavy bude pevná na každú jednu objednávku.
    Príklad pre výpočet zľavy z celkovej sumy objednávky: Ak chcete dať zákazníkovi zľavu 10% z celkovej sumy nákupu, tak v rozbalovátku vyberiete koeficient a následne do políčka “Koeficient pre výpočet zľavy“ vpíšete číslo 0,9.

5. Nastavenia potvrďte tlačidlom “Uložiť“.

6. Po vytvorení platobnej brány je potrebné platbu zviazať so spôsobom platby. Postup ako vytvoríte a zviažete spôsob platby s poštovným nájdete na: Doprava, poštovné a doplnky

7. Ako posledný krok vykonajte skúšobnú objednávku.

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný