Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

PayPal

PayPal je internetový platobný systém, ktorý umožňuje platbu za tovar formou prevodu peňazí z jedného účtu na druhý účet. Vytvorený účet v Paypal je možné spárovať s viacerými platobný kartami, ktorými je možné platiť cez Internet. Viac o vytvorení účtu Paypal nájdete na domovskej stránke služby Paypal
Postup nastavenia

1. Pre nastavenie platby prejdite do svojho e-shopu a prihláste sa. Prejdite do adminu/administrácie.

2. Kliknite na “Nastavenia“.

3. Kliknite na “Platby“.

4. Kliknite na “PayPal“.

  1. Vyplňte údaje PayPal email, notifikačný email (email kde vám bude zasielaná informácia o platbách na účte), PayPal Indentity Token.

  2. Pred tým ako spustíte dáte platbu do aktívneho režímu je potrebné vykovať objednávku v testovasej prevádzke. V takomto režime je potrebné mať zaškrtnuté políčko "Testovacia prevádzka".

  3. Je možné nastaviť vášmu zákazníkovi zľavu. Stačí vybrať či zľava bude vypočítavaná z ceny platby alebo výška zľavy bude pevná na každú jednu objednávku.
    Príklad pre výpočet zľavy z celkovej sumy objednávky: Ak chcete dať zákazníkovi zľavu 10% z celkovej sumy nákupu, tak v rozbalovátku vyberiete koeficient a následne do políčka “Koeficient pre výpočet zľavy“ vpíšete číslo 0,9.

5. Nastavenia potvrďte tlačidlom “Uložiť“.

6. Po vytvorení platobnej brány je potrebné platbu zviazať so spôsobom platby. Postup ako vytvoríte a zviažete spôsob platby s poštovným nájdete na: Doprava, poštovné a doplnky

7. Ako posledný krok vykonajte skúšobnú objednávku.

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný