Návod pre UNIsite a UNIobchod systém

Vyskúšajte eshop

Dostupnosť jednotlivých modulov a funkcií eshopu/webu závisí od verzie, v ktorej máte svoj eshop/web zakúpený.

Cetelem

Cetelem je jeden z mnoha poskytovateľov účelových spotrebiteľských úverov na našom trhu. V dnešnej dobe ich ľudia používajú takmer pravideľne pri kúpe drahšieho tovaru.

Ako prvé bude potrebné navštíviť spoločnosť Cetelem a dohodnúť si s nimi podmienky využívania ich služieb. Po dohode a podpísaní zmluvy vám poskytnú kód predajcu, ktorý následné vložíte do svojho e-shopu.

Postup nastavenia

1. Kliknite na "Nastavenia".

2. Kliknite na "Platby".

3. Kliknite na záložku "Cetelem". Zaškrtnite políčko pre aktiváciu platby, vložte kód klienta, nastavte minimálnu cenu objednávky, od ktorej sa bude daná možnosť platby ponúkať a vyberte materiál. Potvrďte tlačidlom "Uložiť".

4. Po vytvorení platobnej brány je potrebné platbu zviazať so spôsobom platby. Postup ako vytvoríte a zviažete spôsob platby s poštovným nájdete na: Doprava, poštovné a doplnky

5. Ako posledný krok vykonajte skúšobnú objednávku.

Máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď a riešenie v návode?

Všetkým naším klientom Uniobchod systému sme k dispozícii na zákazníckej podpore, kde ochotne odpovieme na vaše otázky týkajúce sa nastavenia webovej stránky alebo eshopu.

Prosíme o pozorné vyplnenie údajov v dotazníku, aby sme vás mohli kontaktovať alebo využite našu emailovú alebo telefonickú podporu:

Volajte v pracovných dňoch (Po-Pia) na:
045/2221 444 (od 8:00 do 16:00)

alebo píšte na: podpora@uniobchod.sk
www.webygroup.sk, www.uniobchod.sk

verify

* Tento údaj je povinný